انتخابات سال 1400 انجمن همانند سال‌های گذشته به صورت الکترونیکی و از طریق سایت مرکزی برگزار خواهد شد.

www.iaeee-iran.org

در این دوره، علاوه بر هیات‌ مدیره مرکزی، انتخابات تعدادی از شاخه‌ها نیز در سایت مرکزی برگزار خواهد شد.
اعضای محترم انجمن برای مشارکت در انتخابات می توانند از طریق لینک هایی که از روز دوشنبه 16 اسفندماه تا چهارشنبه 18 اسفندماه در سایت انجمن قرار داده خواهد شد، به صفحه مربوطه دسترسی داشته و به سادگی نامزدهای مورد نظر را انتخاب نمایند.

دریافت کلمه عبور و شرکت در انتخابات:

برای دریافت کلمه عبور، کافیست شماره تلفن همراه خود را در سایت وارد نمایید. درصورتی که شماره واردشده قبلاً از طرف دبیرخانه شاخه‌های انجمن اعلام شده باشد، کلمه عبور به آن شماره ارسال و وارد سایت خواهید شد.
سایر مراحل مانند سنوات قبل بوده و با همین ورود، می‌توانید در انتخابات هیئت مديره مرکزی یا هیئت مدیره شاخه خود شرکت نمایید.

توجه:

1- انتخابات هیات ‌مديره مرکزی صرفاً از طریق این سایت و به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد، ولی انتخابات برخی شاخه‌ها به صورت الکترونیکی و از طریق سایت همان شاخه و یا به صورت کاغذی برگزار خواهد شد.
2- درصورت عدم دریافت کلمه عبور، از صحت ثبت شماره تلفن همراه خود در دبیرخانه شاخه اطمینان حاصل کنید.
3- برخی افراد ممکن است دارای بیش از یک شماره تلفن همراه باشند. در این صورت لازم است از تطبیق شماره اعلام‌شده به دبیرخانه با شماره‌ای که در سایت درج می‌کنند اطمینان حاصل نمایند.
4- امکان اصلاح شماره موبایل در طول زمان برگزاری انتخابات وجود ندارد و هرگونه اصلاحات در دوره بعدی انتخابات قابل اعمال خواهد بود.

انجمن مهندسین برق و الکترونیک شاخه تهران

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.